/* onderstaande code is voor standen van Sportlink */

   

Scheidsrechters planning t/m de zomerstop:

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
14-4-2018 08:45 Minnertsga JO11-1G Hardegarijp JO11-1 Rimmer Wijngaarden
14-4-2018 08:45 Minnertsga JO8-1 Frisia JO8-1 Hidde Poelstra
14-4-2018 10:00 Minnertsga JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-6 Frans Schiphof
14-4-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO15-1 Mulier MO15-1 Ydo Hoekstra
14-4-2018 12:00 ST Minnertsga/St.Jacob JO19-1 SDS JO19-1 Haye Stellingwerf
14-4-2018 12:00 Minnertsga JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-6 Abe Visser??
14-4-2018 14:30 Minnertsga 1 Fean'58 1 KNVB
14-4-2018 14:30 Minnertsga 3 ONS Sneek 5 Gerrit Jan Visser
18-4-2018 19:30 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 GSVV JO17 Wessel Bantema
21-4-2018 08:45 Minnertsga JO11-1G FVC JO11-2 Wybren Janzen
21-4-2018 08:45 Minnertsga JO11-2G Wykels Hallum JO11-1 Niels Jensma
21-4-2018 08:45 Minnertsga JO8-1 Wardy JO8-1 Laurens Hoekstra
21-4-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 Birdaard FC JO17-1 Frans Schiphof
21-4-2018 12:00 Minnertsga 2 Joure SC 2 KNVB
21-4-2018 12:00 ST Minnertsga/St.Jacob JO19-1 Makkum JO19-1 Gerrit Jan Visser
21-4-2018 14:30 Minnertsga 1 Dokkum 1 KNVB
21-4-2018 14:30 ST Minnertsga/St.Jacob VR1 VCR VR1  
24-4-2018 19:00 Minnertsga 3 Lions'66 4  
28-4-2018 09:00 Minnertsga JO11-2G MKV'29 JO11-2 Hylke Hoekstra
28-4-2018 09:00 Minnertsga JO9-1G S.C. Stiens JO9-4 Wesley Vriesema
28-4-2018 14:30 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 Anjum JO17-1  
28-4-2018 14:30 ST Minnertsga/St.Jacob VR1 Harlingen VR1  
5-5-2018 08:45 Minnertsga JO9-1G Tzum JO9-1 Jildert de Vries
5-5-2018 08:45 Minnertsga JO8-1 Leeuwarder Zwaluwen JO8-2 Meino de Vries
5-5-2018 10:00 Minnertsga JO13-1 Terschelling JO13-1G  
5-5-2018 11:30 Minnertsga JO11-1G Leovardia JO11-1  
12-5-2018 10:00 Minnertsga JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-7 Herre de Vries
12-5-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO15-1 MKV'29 MO15-1 Frans Schiphof
12-5-2018 12:00 Minnertsga JO15-1 AVV JO15-1  
16-5-2018 18:45 Minnertsga JO9-1G Oosterlittens JO9-3  
19-5-2018 08:45 Minnertsga JO11-1G Blauw Wit '34 JO11-2 Hylco Plat
19-5-2018 08:45 Minnertsga JO11-2G Beetgum JO11-1 Dillen Feenstra
19-5-2018 08:45 Minnertsga JO8-1 Tzummarum JO8-1 Tjitske Lolkema
19-5-2018 09:00 Minnertsga JO9-1G AVC JO9-2 Johan Boersma
19-5-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 V en V'68 JO17-1 Jorn Helder
19-5-2018 12:00 ST Minnertsga/St.Jacob JO19-1 SJO Feanstars JO19-1 Haye Stellingwerf
19-5-2018 14:30 Minnertsga 1 Leovardia 1 KNVB
19-5-2018 14:30 Minnertsga 3 Leeuwarder Zwaluwen 5 Gerrit Jan Visser
26-5-2018 10:00 Minnertsga JO13-1 S.C. Stiens JO13-2 Frans Schiphof
26-5-2018 10:00 ST Minnertsga/St.Jacob MO15-1 Black Boys MO15-1 Henk Jan van Dalfsen
26-5-2018 12:00 Minnertsga JO15-1 Franeker SC JO15-3  
26-5-2018 14:30 Minnertsga 2 Knickerbockers The 4 KNVB
26-5-2018 14:30 ST Minnertsga/St.Jacob VR1 Frisia VR2  

 

vloon.jpg

Wie is online

We hebben 13 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

Afgelastingen

jubileum boek

Ga naar boven