/* onderstaande code is voor standen van Sportlink */

   

Dit jaar maar geen uitspraak  over een mogelijke winnaar. Wel zie ik dat de laatste winnaar het heel moeilijk gaat krijgen in de poulefase. Gelukkig heeft Gerrit Jan een goede voorbereiding gehad, indien je daar in bent geïnteresseerd dan kun je hem er naar vragen. Gerrit Jan moet het opnemen tegen de winnaar van 10 jaar geleden: Jildert Glazema en daarnaast Hendrik Kootstra en Gerlof Glazema, die ook ervaring hebben in het spelen van een finale. Poule K is met stip de poule des doods. Dit jaar maar liefst 10 debutanten, een verjongingskuur in de Embassy VVM en daar is helemaal niets mis mee. Komt allen kijken, komende vrijdag, 16:30 uur.

 

vloon.jpg

Wie is online

We hebben 115 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

jubileum boek

Twitter VVM

Ga naar boven