Trainer 1e elftal: R. Bervoets; 3e  Klasse B

 

1

Veenwouden - Minnertsga: 1 - 1

57e min. 1-0, 73e min. 1-1 Ludy Meersma

2

Minnertsga - Wykels Hallum: 0 - 2

43e min. 0-1, 72e min. 0-2

3

Marum - Minnertsga: 4 - 1

14e min. 1-0, 22e min. 1-1 Willem Bantema, 27e min. 2-1, 29e min. 3-1, 38e min. 4-1

4

Minnertsga - Be Quick Dokkum: 3 - 5

21e min. 1-0 Geert Andringa, 43e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 60e min. 2-1, 63e min. 3-1 Henk J. v. Dalfsen, 69e min. 3-2, 78e min. 3-3, 83e min. 3-4, 89e min. 3-5

5

Oostergo - Minnertsga: 6 - 1

6e min. 0-1 (e.d.), 12e min. 1-1, 35e min. 2-1, 42e min. 3-1, 55e min. 4-1, 65e min. 5-1, 83e min. 6-1

6

Minnertsga - Trynwaldster boys: 1 - 5

12e min. 0-1, 31e min. 0-2, 35e min. 0-3, 53e min. 0-4, 65e min. 1-4 Ludy Meersma, 81e min. 1-5

7

Rottevalle - Minnertsga: 1 - 0

70e min. 1-0

8

Minnertsga - CSL: 1 - 3

20e min. 0-1, 66e min. 0-2, 70e min. 1-2 Sander Zonderland, 89e min. 1-3

9

Ouwe Syl - Minnertsga: 0 - 0

 

10

Minnertsga - Buitenpost: 2 - 5

13e min. 1-0 Sander Zonderland, 16e min. 1-1, 21e min. 1-2, 22e min. 2-2 Sander Zonderland, 63e min., 78e min., 85e min. 2-3, 2-4 en 2-5

11

Minnertsga - Veenwouden: 2 - 5

34e min. 0-1, 38e min. 1-1 Sander Zonderland, 56e min. 1-2, 62e min. 2-2 Sander Zonderland, 69e min. 2-3, 82e min. 2-4, 85e min. 2-5

12

Wykels Hallum - Minnertsga: 6 - 0

2e min. 1-0, 23e min. 2-0, 41e min. 3-0, 65e min. 4-0, 85e min. 5-0, 86e min. 6-0

13

de Sweach - Minnertsga: 5 - 0

14e min., 15e min., 49e min., 61e min. en 66e min. 1-0, 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0

14

Minnertsga - Oostergo: 1 - 4

2 e min. 0-1, 40e min. 1-1 Johannes Zoodsma, 65e min. 1-2, 82e min. 1-3, 89e min. 1-4

15

Trynwaldstarboys - Minnertsga: 2 - 0

45e min. 1-0, 48e min. 2-0

16

Minnertsga - Rottevalle: 5 - 1

10e min. 0-1, 12e min. 1-1 Peter Sinnema, 15e min. 2-1 Remco v.d. Mossel, 73e min. 3-1 Sander Zonderland, 83e min. 4-1 Henk J. v. Dalfsen, 90e min. 5-1 e.d.

17

CSL - Minnertsga: 0 - 1

76 e min. 0-1 Henk J. v. Dalfsen

18

Minnertsga - Ouwe Syl: 4 - 0

6e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 10e min. 2-0 Henk J. v. Dalfsen, 75e min. 3-0 Geert Andringa, 85e min. 4-0 Sander Zonderland

19

Minnertsga - Marum: 0 - 0

 

20

Be Quick Dokkum - Minnertsga: 1 - 0

84e min. 1-0

21

Buitenpost - Minnertsga: 2 - 1

26e min. 1-0, 52e min. 2-0, 78e min.  2-1 Remco v.d. Mossel

22

Minnertsga - De Sweach: 0 - 2

15e min. 0-1, 22e min. 0-2

 

Degradatie naar de 4e klasse 

 

1

Buitenpost

22-50

7

CSL

22-25

2

Veenwouden

22-50

8

Oostergo

22-25

3

Be Quick Dokkum

22-41

9

De Sweach

22-24

4

Trynwaldster boys

22-35

10

Ouwe Syl

22-22

5

Wykels Hallum

22-36

11

Minnertsga

22-12

6

Marum

22-31

12

Rottevalle

22-11

 

Doelpuntenmakers dit seizoen 

 

 

naam

 doelpunten

 

Naam

aantal doelpunten

1

Sander Zonderland

7

7

Willem Bantema

1

2

Remco v.d. Mossel

4

8

Johannes Zoodsma

1

3

Henk J. v. Dalfsen

4

9

Peter Sinnema

1

4

Ludy Meersma

2

     

5

Geert Andringa

2

     

6

eigen doelpunt

2

     

vorig seizoen: 2003-2004

volgend seizoen:  2005-2006

 

 

vloon.jpg

Wie is online

We hebben 66 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

dec
29

29.12.2017 17:00 - 22:30

dec
30

30.12.2017 13:30 - 16:30

jan
6

06.01.2018 17:00 - 22:00

loader

jubileum boek

Twitter VVM

Ga naar boven