Trainer 1e elftal: T. Hartman; 3e  Klasse B

 

1

Minnertsga 1 - CSL 1: 3 - 2

55e min. 0-1 Peter P. de Jong, 75e min. 1-1 Adrie Stirk (e.d.), 85e min. 2-1 Henk J. v. Dalfsen, 87 e min. 2-2 Remko v.d. Heide, 96e min. 3-2 Geert Andringa 

 2

Sc Veenwouden 1 - Minnertsga 1 : 1 - 1

5e min.  1-0 Sebastiaan Semplonius, 70e min.  1-1 Jacob Faber

3

Minnertsga 1 - Friese Boys 1: 1 - 0

71e min. 1-0 Geert Andringa

4

Oostergo 1 - Minnertsga 1: 1 - 1

31e min.  0-1 Sander Zonderland; 42e min. 1-1

5

Minnertsga 1 - Aduard 2000 1: 3 - 0

29e min.; 52e min. en 66e min. 1-0, 2-0, en 3-0 Remco v.d. Mossel

6

Berlikum 1 - Minnertsga 1: 5 - 0

7e min., 11e min., 39e min., 65e min. en 85e min. 1-0 t/m 5-0

7

Trynwaldsterboys 1- Minnertsga 1: 2 - 1

15e min. 1-0 P. Westra, 86e min. 1-1 Rein S. Faber, 88e min. 2-1 G.S. Plantinga

8

Minnertsga 1 - Hardegarijp 1: 1 - 1

17e min.  1-0 Henk Jan v Dalfsen;  65 e min. 1-1

9

Marum 1 - Minnertsga 1: 0 - 5

 4e min.  0-1 Remco v.d. Mossel, 54e min. 0-2 Ruurd de Vries, 57e min.  0-3 Remco v.d. Mossel 73e min.  0-4 Remco v.d. Mossel 85e min.  0-5 Sander Zonderland

10

Minnertsga 1 - CSVH 1: 5 - 0

12e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 22e min. 2-0 Ruurd de Vries, 35e min. 3-0 Rein S. Faber, 65e min. 4-0 Sander Zonderland, 83e min.  5-0 Rein S. Faber

11

CSL 1 - Minnertsga 1: 1 - 2

56e min. 1-0, 70e min. 1-1 Remco v.d. Mossel, 85e min. 1-2 Geert Andringa

12

Minnertsga 1 - Oostergo 1: 0 - 0

 

13

Minnertsga 1 - Sc Veenwouden 1: 2 - 1

63 e min. 0-1, 68e min. 1-1 Sander Zonderland, 74e min. 2-1 Remco v.d. Mossel

14

Aduard 2000 1 - Minnertsga 1: 2 - 0

37e min. 1-0, 82e min. 2-0

15

Minnertsga 1 - Sc Berlikum 1: 1 - 2

8e min. 1-0 Rein S. Faber, 39e min. 1-1, 90e min. 1-2

16

Minnertsga 1 - Trynwaldster Boys1: 1 - 2

30e min. 0-1, 40e min. 1-1 Henk J. v. Dalfsen, 75e min. 1-2

17

WTOC 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

15e min. 1-0, 45e min. 1-1 Jacob Faber, 66e min. 2-1

18

Friese Boys 1 - Minnertsga 1: 1 - 1

32e min. 0-1 Sander Zonderland, 80e min. 1-1

19

Hardegarijp 1 - Minnertsga 1: 1 - 2

30e min.  0-1 e.d., 65e min.  0-2 Sander Zonderland, 80e min.  1-2

20

Minnertsga 1 - Marum 1: 5 - 1

23e min.  1-0 Remco v.d. Mossel, 25e min. 2-0 Sander Zonderland, 30e min.  2-1, 58e min.  3-1 Ruurd de Vries, 85e min. 4-1 Arjan Andringa, 92e min.  5-1 Rein S. Faber

21

CSVH 1 - Minnertsga 1: 2 - 3

15e min. 0-1 Rein S. Faber, 30e min. 1-1, 45e min. 2-1, 60e min. 2-2 Remco v.d. Mossel  , 70e min. 2-3 Henk J. v. Dalfsen

22

Minnertsga - WTOC : 1 - 1

20e min. 1-0 Geert Andringa, 37e min. 1-1

nc

Mulier 1 - Minnertsga 1 : 0 - 0

 

nc

Minnertsga 1 - Mulier 1: 0 - 0

Minnertsga wns. 4 - 2

nc

ONT 1 - Minnertsga 1: 1 - 2

5e min.  1-0, 23e min.  1-1 Remco v.d. Mossel (str), 63e min. 1-2 Remco v.d. Mossel 

nc

Minnertsga 1 - ONT 1: 4 - 2

20e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 26e min. 2-0 Sander Zonderland, 45e min. 2-1, 71e min. 3-1 Remco v.d. Mossel (str), 89e min. 4-1 Ruurd de Vries, 92e min. 4-2

finale nc

Minnertsga 1 - Balk 1:

3e min. 0-1, 40e min. 0-2, 65e min. 1-2 Rein S. Faber

 

Eindstand

 

1

Trynwaldsterboys

22 - 51

7

Veenwouden

22 - 27

2

Berlikum

22 - 42

8

Oostergo

22 - 27

3

Minnertsga

22 - 36

9

WTOC

22 - 27

4

Hardegarijp

22 - 33

10

CSVH

22 - 26

5

CSL

22 - 32

11

Marum

22 - 23

6

Friese Boys

22 - 29

12

Aduard 2000

22 - 15

 

 

 

 

naam

 doelpunten

 

naam

doelpunten

1

Remco v.d. Mossel

15

7

Jacob Faber

2

2

Sander Zonderland

8

8

e.d.

2

3

Rein S. Faber

7

9

Arjan Andringa

1

4

Geert Andringa

4

     

5

Henk J. v. Dalfsen

4

     

6

Ruurd de Vries

4

     

 

vorig seizoen: 2005-2006

volgend seizoen:  2007-2008

 

 

muta.jpg

Wie is online

We hebben 78 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

okt
20

20.10.2017 19:30 - 22:00

nov
3

03.11.2017 19:00 - 22:00

nov
10

10.11.2017 19:00 - 22:00

dec
8

08.12.2017 19:00 - 22:00

loader

jubileum boek

Twitter VVM

Ga naar boven