3e Klasse B Trainer 1e elftal: T. Hartman 

 

1

AVC 1 - Minnertsga 1: 1 - 2

52e min. 0-1 Aldert Sytsma, 80e min. 0-2 Willem Faber, 85e min. 1-2

 2

Minnertsga 1 - ONT 1: 1 - 1

79e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 85e min. 1-1

3

 Sc Berlikum 1 - Minnertsga 1: 1 - 1

 24e min. 0-1 Willem Faber, 44e min. 1-1

4

 Minnertsga 1 - Friese Boys 1: 1 - 1

 20e min. 1-0 Geert Andringa, 45e min. 1-1

5

 Minnertsga 1 - Sc Veenwouden 1: 3 - 2

 13e min. 0-1, 23e min. 0-2, 27e min. 1-2 Aldert Sytsma, 31e min. 2-2 Geert Andringa, 68e min. 3-2 Aldert Sijtsma

6

 Hardegarijp 1 - Minnertsga 1: 0 - 1

 35e min. 0-1 Remco v.d. Mossel

7

 CSL 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

 9e min. 0-1 Geert Andringa, 72e min. 1-1, 74e min. 2-1

8

 Minnertsga 1 - Oostergo 1:

6 - 0

 7e min. 1-0 Geert Andringa, 33e min. 2-0 Rein S. Faber, 54e min. 3-0 Arjan Andringa, 58e min. 4-0 Remco v.d. Mossel, 65e min. 5-0 Arjan Andringa, 82e min. 6-0 Remco v.d. Mossel

9

 Minnertsga 1 - Be Quick D. 1: 2 - 2

 13e min. 0-1, 25e min. 1-1 Arjan Andringa, 48 e min. 2-1 Arjan Andringa, 92e min. 2-2

10

Minnertsga 1 - WTOC 1:

1 -1

25e min. 1-0 Arjan Andringa, 75e min 1-1

11

Kollum 1 - Minnertsga 1:

4 - 0

 

12

 Minnertsga 1 - AVC 1 :

2 - 2

 7e min 0-1 ed. Willem Bantema, 13e min 1-1 Arjan Andringa, 63e min 1-2, 73e min 2-2 Ruurd de Vries

13

 ONT 1 - Minnertsga 1:

1 - 0

 

14

Minnertsga 1 - Berlikum 1:

2 - 1

 37e min 0-1, 70 emin 1-1 Arjan Andringa, 80e min 2-1 Rein S. Faber

15

 Friese Boys 1 - Minnertsga 1: 0 - 0

 

16

 Minnertsga 1 - CSL 1:

2 - 1

 23e min 1-0 Rein S. Faber, 55e min 2-0 Remco v.d. Mossel, 73e min 2-1

17

 Veenwouden 1 - Minnertsga1:

1 - 1

 3e min 0-1 Arjan Andringa, 80e min 1-1

18

 Oostergo 1 - Minnertsga 1: 2 - 0

 

19

 Be Quick Dokkum 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

 20e min. 1-0

20

 Minnertsga 1 - Hardegarijp 1: 0 - 2

 

21

 Minnertsga 1 - Kollum 1 : 1 - 1

 30e min 1-0 Henk J. v. Dalfsen, 43e min 1-1

22

 WTOC 1 - Minnertsga 1: 1-3

 35e min. 00-1 Remco v.d. Mossel, 53e min 0-2 Remco v.d. Mossel,  83e min 0-3 Folkert Veenstra, 90e min 1-3

 

 

 

1

Hardegarijp

22

43

2

Be Quick Dokkum

22

43

3

ONT

22

41

4

Sc Veenwouden

22

37

5

AVC

22

37

6

CSL

22

34

7

Minnertsga

22

30

8

Oostergo

22

28

9

Kollum

22

26

10

Friese Boys

22

18

11

Sc Berlikum

22

16

12

WTOC

22

14

 

 

 

1

Arjan Andringa

8

2

Remco v.d. Mossel

7

3

Geert Andringa

4

4

Aldert Sytsma

3

5

Rein S. Faber

3

6

Willem Faber

2

7

Ruurd de Vries

1

8

Henk J.v. Dalfsen

1

9

Folkert Feenstra

1

 

vorig seizoen: 2006-2007

volgend seizoen: 2008 - 2009

 

 

 

vriewsijk.jpg

Wie is online

We hebben 92 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

dec
29

29.12.2017 17:00 - 22:30

dec
30

30.12.2017 13:30 - 16:30

jan
6

06.01.2018 17:00 - 22:00

loader

jubileum boek

Twitter VVM

Ga naar boven