• Grootegast 1 - Minnertsga 1

    Aanwezig: 12 : 30 uur
    Vertrek: 12 : 30 uur
    Aanvang: 14 : 30 uur

    De volgende spelers worden uitgenodigd:

    1. Jorn
    2. Mees
    3. Frans
    4. Herre
    5. Henk
    6. Ydo
    7. Laurens
    8. Feike
    9. Hidde
    10. Enno
    11. Jarco
    12. Gerlof
    13. Geert
    14. Jort

    ------------------------------------

    Drachtster Boys 4 - Minnertsga 2

    Aanwezig: 12 : 45 uur
    Vertrek: 12 : 50 uur
    Aanvang: 14 : 30 uur

    De volgende spelers worden uitgenodigd:

    1. Jeroen Haarsma
    2. Roy van Rees
    3. Sieb Driessen
    4. Jeroen Stellingwerf
    5. Klaas Abma
    6. Niels Jensma *
    7. Outger Terpstra
    8. Geert Andringa
    9. Marten Bergsma
    10. Sander Zonderland *
    11. Rienk v.d. Veen
    12. Hendrik Kootstra
    13. Roan Zoodmsa
    14. Hylke Hoekstra

    --------------------

    Minnertsga 3 - SSS '68 3

    Aanwezig: 13 : 40 uur
    Aanvang: 14 : 30 uur

    De volgende spelers worden uitgenodigd:

    1. Jacob Wassenaar
    2. Willem de Vries
    3. Guido v.d. Meer
    4. Rein G. Boomsma
    5. Klaas Wiersma
    6. Hein Joostema
    7. Robert Loonstra
    8. Folkert Feenstra
    9. Ties Dijkstra
    10. Bram Klaver
    11. Leonardo Wassenaar
    12. Gerard Sinnema
    13. Mohammed Sadoo
    14. Hein Lieuwe Joostema
    15. Gerrit Dijkstra
    16. Peter Sinnema

    --------------------------------------
    ST BMJ VR1 - VV Balk VR1 (in Minnertsga)

    Selectie

    Carla
    Renske de Vries
    Renske Blanksma
    Bonita
    Tessa
    Anke
    Ilse Hengst
    Mette
    Ineke
    Janneke
    Leah
    Nynke
    Sytske
    Renee
    Marrit
    Janine
    Aanvang wedstrijd: 14.30 uur

    ----------------------

    BMJ DA2 - DA Mulier (in Berlikum)

    Aanwezig: 13 : 30 uur
    Aanvang: 14 : 30 uur


    Selectie:

    1. Fenna
    2. Ilse
    3. Jana
    4. Jitske
    5. Juliƫt
    6. Marrit
    7. Marcella
    8. Ilse
    9. Jildou
    10. Renate
    11. Anke W
    12. Marre
    13. Maeve
    14. ?